Yeni Başlayanlar İçin İpuçları

Yeni Başlayanlar İçin İpuçları RoyaleTrkc3.06.2016

1. Her zaman rakibinizin ilk hamle yapmasına izin verin. Bu sayede onun hamlesine karşı koyabilirsiniz. Mesela o Şövalye ya da Mini Pekka yolladı sizde iskelet ordusu ile karşılık vererek saldırıyı kolayca savuşturabilirsiniz. O Goblin Fıçısı atarsa (İlk başlayanlar çok kullanıyor) Oklar ile karşılık verebilirsin.

2. İksirinizi çok dikkatli kullanın. Eğer İksir Deponuz boş iken saldırı alırsanız deponuz dolana kadar çok hasar alır veya oyunu kaybedersiniz.

3. Her saldırıya karşılık vermeniz gerekmez. Mesela İskeletler bırakın gelsin Kule onları kolayca imha eder.

4. Yapacağınız her saldırıda tüm iksiri kullanıp deponuzu tamamen boşaltmayın. Her zaman bir karşı atak planınız olsun. Elinizde en az 1 kullanacağınız kartınız olmalı. Rakip kuleyi yok edeceğinizden eminseniz iksirin tamamını kullanın.

5. Karşıdan atak gelmiyorsa İksir Deposu dolana kadar tetikte bekleyin.

6. İki kuleye farklı yönlerden saldırı yapmanız rakibinizi şaşırtır ancak karşıdan gelecek ataklara da hazırlı olmalısınız. İşte burada seçtiğiniz Deste çok önemli doğru askerler ile bu yapılabilir.

7. Destenizde Valkür ve havadan gelen asker saldırılarına karşı koyacak kartlar bulundurun aksi takdirde sonuç hüsran olur.

8. Eğer çabuk yükselmek istiyorsanız hemen bir Klana katılın ve bağış istekleri yaparak askerlerinizi yükseltin. Bu yüzden bazı arkadaşlar İki çar ile oynayarak kendilerine kart gönderiyorlar.

9. En önemlisi Altınınızı harcamayın. Gereksiz Kart yükseltmesi yapmayın. Sizi üst Arenalara taşıyabilecek askerleri yükseltin. TV Royale deki üst Arena da sık kullanılan kartları kontrol edip yükseltebilirsiniz.

10. Eğer devamlı yeniliyorsanız sinirlenip telefonu fırlatmayın :). TV Royale de Arena savaşlarını izleyin. Buradaki taktikler size doğru Desteyi seçmenize yardımcı olacaktır.Bu kısa yazdığım ipuçlarına dikkat ederseniz başlarken oyunda daha çabuk ilerleyip ve başarılı olacağınızı umuyorum. Bol Şans Dostlar