Sezon Kupası Sıfırlama

Sezon Kupası Sıfırlama RoyaleTrkc30.08.2016

Önceden 3000 Kupanın üzerindeki oyuncular, her iki haftada bir 3000 kupaya sıfırlanıyordu (“Sezon” bu şekilde işliyor) ve eksilen tüm Kupalar için oyunculara Efsane Kupalar veriliyor. Bugün başlayan şu anki Sezondan itibaren oyuncular bunun yerine Sezon sonunda 4000 Kupaya sıfırlanacak.

Tüm oyuncuların Arenalarda sorunsuz bir şekilde ilerleyebilmesini ve sonunda Efsanevi Arenaya ulaşmasını istiyoruz, böylece oyuncular tüm kartlara erişebilir. Sezon sıfırlamasını 4000 Kupaya çıkarmak, 3000 aralığında savaşan oyuncuların sayısını azaltarak ve oyuncuların Efsanevi Arenada yer alma savaşı vermesiyle bu amaca ulaşmamıza yardımcı olacaktır.

Ayrıca yukarıda anlatılanlarla bağlantılı olarak 15/8 itibarıyla Kupa sistemine bir değişiklik getirdik. 15/8 tarihindeki değişiklikten önce 0-1000 Kupa aralığında yükselmek kazanana her zaman kaybedenin kaybettiğinden daha fazla kupa veriyordu. Bu eşiği 2.000 Kupaya çıkardık. Not: 2000 Kupadan sonra Kupa kazanma/kaybetme oranı 1-1 oluyor.

Bu iki sistemin birleştirilmesi, oyuncuların Arenalarda daha sorunsuz bir şekilde ilerlemesine ve daha fazla karta erişmesine imkan sağlayacak. Efsanevi Arenaya ulaştığınızda orada kalmanız daha kolay olacak!

Bunun dışında “oyun sonunu” ve Sezon Kupası toplamayı ilgi uyandıran bir duruma getirmek için güzel fikirlerimiz de var ama bunları daha sonra enine boyuna konuşuruz!

   Kaynak: Clash Royale Ekibi