Duygular Yeniden Düşünülüyor

Duygular Yeniden Düşünülüyor RoyaleTrkc7.09.2016

Birkaç hafta önce duyguları susturma seçeneği eklemek için herhangi bir planımızın olmadığını söylemiştik. Eh, yanılmışız. Sanırız sizlerden bu konuda yeterince duygu aldık ve yaklaşımımızı gözden geçirmenin vakti geldi.

Önümüzdeki güncellemeden itibaren oyuncular her savaşta rakibini susturabilecek. Clash Royale’ın tek kişilik bir oyun hissi vermemesinin önemli olduğunu düşündüğümüzden dolayı rakibinizin iletişim kurmaya çalıştığını göreceksiniz fakat belli şeyler olmayacak.

Clash Royale’ın çekirdeğinde güçlü duygular yer alır ve bunlar iyi kartlarla harika kartlar arasındaki farkı bilmek için çok önemlidir ama bunun oyunun tüm yönlerine bağlı olmak zorunda olmadığının farkına vardık, duygular da bunun bir parçası.

Ayrıca duyguları daha toplanabilir ve istenebilir yapmak için yeni yollar düşünüyoruz, bu şekilde gelecekte bazı kişilerin bunlara olan bakış açılarının değişeceğini umuyoruz. Hala bazı fikirlerimiz var ve bu fikirler gerçekleşebilir fakat bu arada oyuna bir susturma seçeneği getireceğiz!Kaynak: Clash Royale Ekibi