Dengeleme Değişiklikleri Geliyor! 19/04/2017

Dengeleme Değişiklikleri Geliyor! 19/04/2017 RoyaleTrkc17.04.2017

Bu dengeleme değişikliğinde Kraliyet Devi ve Elit Barbarlara eğildik.

Kraliyet Devi: Mevzilendirme Süresi 1 saniyeden 2 saniyeye çıkarıldı

Mevzilendirme süresini düzenleyerek savunana köprüde ya da cepte oynanan Kraliyet Devlerine (kule düştüğünde Arenanın yanında yer alır) karşılık vermek için daha fazla zaman tanıyor.

Elit Barbarlar: İsabet Puanı -%4, ilk saldırı 0,1 daha yavaş olacak

Bu değişiklik, Elit Barbarlarla başa çıkmayı biraz daha kolaylaştıracak. Hala zorlu bir tehdit ve karşı atağa geçerken uğraşması zor, koca adamlar olmaya devam edecekler ancak eskisi kadar yorucu olmayacaklar.

Fırın: İsabet puanı -%5

Fırın, saldırın için çok iyi bir destek olsa da yüksek isabet puanı yüzünden savunmada biraz zorlayıcı olmaya devam ediyor. Küçük bir değişikliğin yararı dokunacaktır.

Goblin Kulübesi: İsabet puanı %5

Goblin Kulübesi yeterince uzun süre Fırının gölgesinde kaldı! Yukarıdaki değişiklikle birlikte ikisi de destenizin durumuna göre daha ilgi çekici ve uygulanabilir birer seçenek olacaklar.

Elektro Büyücü: Vuruş Hızı 1,7 saniyeden 1,8 saniyeye çıkarıldı

Elektro Büyücü, menzilli bir destek birliği için daha fazla hasar ve kontrol sağlayacak. Daha düşük vuruş hızı onu her iki bölgede de yumuşatacak.

Cellat: Hasar %6

Celladın hataları düzeltildiğine göre onu eski görkemine kavuşturabiliriz! Aynı zamanda son zamanlarda popülerleşen Lav Tazılı destelerde karşı çıkma için harika bir seçenek haline gelecek.

Balon: Ölüm Hasarı gecikmesi 1 saniyeden 3 saniyeye çıkarıldı

Yaptığımız son değişiklikle balonun daha geçerli bir saldırı haline gelmesi harika oldu. Yeni, ekstra patlayıcı Ölüm Hasarı çok iyi işliyor! Ancak aynı zamanda Dalkavuk ya da Okçu gibi karşı kartlara biraz daha gecikme ekleyerek patlamalardan kaçmak için daha iyi bir olanak oluşturmak da istiyoruz.

İskelet Ordusu: İskelet sayısı 15’ten 14’e düşürüldü

Arenada “İskelet dengesini” bozmayacak başka bir önemli değişiklik yapıyoruz. Umarız.

Oduncu: İsabet puanı %4

Güçlü, hızlı ve ilgi çekici bir Öfke etkisi olsa da çoğu durumda isabet puanı son derece etkisiz. Biraz daha isabet puanı ona yardımcı olacak!

Clash Royale EkibiKaynak: Clash Royale Ekibi