Clash Royale’de Bedava Taş Nasıl Alınır % 100 Garantili ve Yasaldır.

Clash Royale’de Bedava Taş Nasıl Alınır % 100 Garantili ve Yasaldır. RoyaleTrkc7.07.2017

1.FreeMyApps uygulamasını indirin.


Öncelikle IOS telefon veya tabletler için App store,  android telefon veya tabletler için Google Play Stora girip Free My Apps uygulamasını yükleyin


2.Uygulamaya Facebook Hesabınız ile kaydolun ve kullanmaya başlayın. 


İlk yapacağınız şey Facebook veya Twitter da uygulamayı paylaşmak olsun çünkü direk +200 kredi veriyor. 

Uygulama kayıt olma esnasında size bir kod verecektir. Bu kod giriş hediyeniz gibi düşünün. Mesela Klandaki arkadaşlar ve evdeki diğer cihazlara bu programı yükleyip size verilen kodu kullanarak bağlanırsanız Ekstra kredi kazanmış olursunuz. 


Daha sonra uygulama size günlük olarak bazı ücretsiz uygulamaları listeleyecek. Bu uygulamaları yüklerseniz daha çok puan kazanırsınız. Unutmayın hepsi ücretsiz. Tavsiyem hergün listeden 1-2 uygulama seçerek indirmeniz yönünde.


3.iTunes veya Google Play hesabınız sizin için para biriktiriyor

Öncelikle yeterli puana ulaştığınızsa birikiminizi kullanabilirsiniz. FreeMyApps  size bir kod verecek, bu kodu daha sonra clash royale oyununda taş almak için kullanabilirsiniz.


4.Hediye (Gift) Cardları hesabınıza ekleyin.


Mağazaya girin. Yukarıdaki redeem  butonunu tıklayın.  $10 Google Play Gift Card yazan kutucuğu tıklayın. Size 10 Dolar değerinde bir Redeem kodu verecek. 


5.Artık taş satın alabilirisiniz. 

Clash Royale oyununa girdiğinizde taş almak için bu puanlarınızı kullanabilirsiniz. Örneğin 1200 taş için 3000 FreeMyApps puanı kullanarak satın alabilirsiniz.


Clash Royale oyununa girin 1200 taş’ı seçin gelen ekranda Ödeme Seçeneklerinde Kodu Kullana basın verdiği kodu girin ve kullanmaya başlayın. 1200 taşla Kartlarınızı yükseltebilirsiniz.

Diğer ücretsiz taş kazanma uygulamaları ile karşılaştırıldığında çok güvenli ve kullanışlıdır.

İyi Eğlenceler

Deathre

Güncellenen İpuçları

Sandık Rotasyonu 2017 Tıklayın...

Efsanevi Sandık Nasıl Çıkıyor Tıklayın...

Altın Kazanma'nın En iyi Yolları...