Clash Royale İksir Avantajını Nasıl Elde Ederiz.

Clash Royale İksir Avantajını Nasıl Elde Ederiz. RoyaleTrkc25.05.2017


Clash Royale'de, İksiri akıllıca harcamanız çok önemlidir. Eğer doğru şekilde kullanmazsanız rakibiniz iksir fazlası ile büyük bir avantaja sahip olacaktır. Bu nedenle İksiri akıllıca değerlendirmeniz çok önemlidir.

İksir'in kullanılması hakkında bilmeniz gereken ilk şey, çok fazla İksir'i saldırı veya savunma birliğine kullanmak anlamına gelmez.

Bir saldırı, birden fazla birliklerin konuşlandırdığı bir saldırıdır, bu yüzden eğer çok fazla İksir kullanarak saldırır ya da savunursanız, rakibiniz sizin üzerinizde kendi İksir'ini harcamak için daha büyük bir İksir avantajına sahip olacak demektir. Bu İksir avantajını karşı atak başlatmak için kolaylıkla kullanabilir ve Taç Kulenize büyük zarar verir. Siz bu esnada İksir çubuğunuzun dolmasını beklemek durumunda kalırsınız.

Tabii ki, daha düşük arenalarda oyuncular bunu gerçekten bilmiyorlar. İlk öğrenmeleri gereken ipucu İksir'i  boşa harcamamaktır.

Her zaman savunma için doğru birliklere yapacağınız harcama sizin için avantajdır. Çünkü hayatta kalan birliklerinizi destekleyerek karşı bir saldırı yapabilirsiniz. Bu şekilde karşı kuleye ağır hasar verebilir ve hatta yok edebilirsiniz.


Pozitif iksir ticareti

İksir için bir başka ipucu, Pozitif iksir ticaretidir.

Dondurulmuş Zirvede veya daha yüksek seviyede iseniz, bu terimi daha önce duymuşsundur. Bu son derece önemlidir. Tabii ki, daha düşük arenalarda, çok kartınız olmadığından, sınırlı seçenekleriniz vardır. Bir birimi veya birçok birimi yok etmek için aynı veya daha düşük İksir maliyetli bir büyü kullanmaktır.

Alev topu ile  bir iskelet ordusu imha etmemelisiniz!

Alev topu 4 İksir ve İskelet Ordusu 3 iksire mal oluyor. Anlamı, rakibinize 1 İksir avantaj sağladınız.

Oklar veya Çarpma bir İskelet Ordusu için (5. Arena veya daha üstündeyseniz Çarpma kullanın) daha iyi. 

İskelet Ordusunu Çarpma veya Kütük ile öldürürsen İksir avantajı elde etmiş olursunuz

Üç Silahşor'u öldürmek için Alev Topu kullanabilirseniz (7. Arena'da kilidini açarsanız ), büyük bir Elixir avantajı elde etmiş olursunuz.

Her bir kartın İksir maliyetini bilmek çok önemlidir; bir birliği yok etmek için aynı veya daha düşük İksir maliyetli bir büyü kullanmaya çalışın.

Yeni başlayanlar için İksir hilesi yapmış olduk.:)

Bu ipuçlarını uygularsanız hızlı bir şekilde üst Arena'lara ulaşabilirsiniz.

Sandık Rotasyonu Sıralaması 2017