Bazı Kartlara Dengeleme Değişiklikleri Geliyor!

Bazı Kartlara Dengeleme Değişiklikleri Geliyor! RoyaleTrkc13.02.2017

Bu dengeleme değişikliği turunda Celladı yumuşatıp diğer kartlara destek vereceğiz: Cadı, Kara Prens, Yavru Ejderha ve daha fazlası!


Cellat: Hasar -%6, Menzil 5’ten 4,5’a düşürüldü, balta isabet menzili -%10

 • Celladın güç seviyesi elinden her iş gelen bir birlik için fazla yüksekti. Fakat bunun sebebinin bir kısmı bir sonraki güncellemede gelecek bazı hata düzeltmelerinden kaynaklanıyordu. Bu sebeple bu değişiklikleri de göz önünde bulunduruyoruz. Hasarını, menzilini ve tek seferde baltasıyla vurduklarını azaltarak onu dizginlemiş olacağız.

Zehir: Süresi 10 saniyeden 8 saniyeye düşürüldü, saniye başına Hasar %24

 • Bu değişiklikten sonra Zehir hasarını azaltmada daha güvenilir hale gelecek. Tek tıkla daha fazla hasar verse de zaman içinde verdiği hasar aynı olacak. İskeletler iki tık yerine tek tıkla ortaya çıkarak İskelet Ordusu ve Mezarlığa karşı daha iyi bir başarı sergileyecek ve Alev Topu karşısında daha geçerli bir alternatif haline gelecek.

Cadı: Hasar %6

 • Kullanım oranı sonraki Arenalarda ve çok kazandıran Meydan Okumalarda çok düşük olsa da diğer yerlerde başarılı. Biraz destek verip onu oyunun başlarında çok da güçlendirmemeyi hedefliyoruz. Bu değişiklik, eş seviyeli İskeletlerle tek atışta vurmasını sağlayacak.

P.E.K.K.A: Mevzilendirme Süresi 3 saniyeden 2 saniyeye düşürüldü

 • P.E.K.K.A’nın daha kullanılır ve çevik hale gelmesini hedeflerken, aynı zamanda büyük ve kuvvetli robot kimliğini kaybetmemesini istiyoruz.

Kara Prens: İsabet puanı %5

 • Bir süredir daha düşük kademeli bir kart olarak görülse de diğer 5 İksirle karşılaştırıldığında istatistikleri öyle demiyor. Daha fazla isabet puanı ile Arenada daha başarılı olacağını düşünüyoruz!

Yavru Ejderha: Menzili 3’ten 3,5’e çıktı

 • Yavru Ejderha, çok da tercih edilmeyen eğlenceli ve ilginç bir kart. Daha fazla menzille onu daha ilgi çekici kılmayı hedefliyoruz.

İskeletler: İskelet sayısı 3’ten 4’e çıkarıldı

 • Buz Ruhu Arenaya katıldığından beri 1 İksir bölmesi daha rekabetçi hale geldiği için 4. bir İskelet eklemeye karar verdik! %25 daha fazla kalsiyum anlamına gelen bu değişiklik, İskeletlere bir dikkat dağıtıcı bir değer verecek.

İskelet Ordusu: İskelet sayısı 16’dan 15’e düşürüldü

  Arenadaki hassas “İskelet dengesini” bozmayacak önemli bir değişiklik yapıyoruz.

  Clash Royale Ekibi
  Kaynak: Clash Royale Ekibi