Arena 7 Kraliyet Devi Domuz Binici Destesi

Arena 7 Kraliyet Devi Domuz Binici Destesi RoyaleTrkc24.06.2016

Arena 7 Kraliyet Devi Destesi

Destedeki Kartlar


Kraliyet Devi

Arena 7 deki en çok kullanmaya başlanan kartlarından biridir. Çoğu deste bu karta göre tasarlanmaya çalışılmış. Bu kartı kullanırken dikkat etmemiz gereken saldırı sırasında etrafına destek birliklerimizi yerleştirmektir.

 

Domuz Binici

Düşman kulesini yıkmak için domuz binici kullanılır. Düşmanın savunma için bina kartı yok ise domuz binici kuleye ciddi hasar verecektir.

 

Ateş Ruhları

Hem kara hem de hava birliklerini yok edebilir. Genellikle saldırı birliklerinin arkasından gönderiliyor. Favorilerim arasında bulunuyor.

 

Mızrak Goblinler

2 iksir gibi düşük bir maliyeti vardır. Hava saldırılarına karşı ve düşman birliklerinin dikkatini dağıtmak için kullanılır. Kraliyet Devi’ni desteklemek ve korumak için kullanabiliriz.

 

İskeletler

Clash Royale’in en çok kullanılan kartlarından biridir. Sadece 1 iksir karşılığında 3 iskelet ile düşman askerlerinin dikkatini dağıtabilirsiniz. Bir kıvılcımın üzerine isketeleri gönderdiğinizde 5 iksir avantaj sağlayabilirsiniz. Domuz Binici ve Kraliyet Devine iyi destek verebilirler.

 

Çarpma

Saldır ve savunmada gayet başarılı bir karttır. 2 iksire mal olur. Düşman birimleri ve kulelerini 1 sn ne durdurur ve aynı zamanda hasar verir.

 

Top

Düşük iksir maliyetine karşılık oldukça güçlü bir savunması vardır. Düşman kulesi yerine topa saldırır. Bu da size savunma için zaman kazandırır. En iyi oyuncuların da %80’i destelerinde topu kullanmaktadır. Bu destede kullanmak çok faydalı olacaktır.

 

Minyonlar

Kraliyet Devi ‘ne destek vermek ve savunmaya yardımcı olması için kullanılmalıdır. Karşıdan yapılan kara ataklarına karşı başarılıdır.

Bu desteyi nasıl kullanacağınız ile ilgili aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.Kaynak: Orange Juice