Arena 4 Destesi: Arena 1 den Arena 4 Hızlı Geçiş

Arena 4 Destesi: Arena 1 den Arena 4 Hızlı Geçiş RoyaleTrkc3.03.2016

Yukarıdaki bu Deste oldukça dengeli ve iyi çalışıyor.

Arena 1 - 4 Destesi:

Dev: Son derece dayanıklı ve aynı zamanda güçlü vuruşlar yapıyor.

Okçular: Birçok askerleri imha edebiliyor. Siz kullanmak istemiyorsanız Mızraklı Goblin ile değiştirebilirsiniz. Ancak kullanacağınız kartın hangisi üst seviye ise onu tercih edin.

İskelet Ordusu: Güçlü düşman birlikleri yavaşlatmak ve güçlü rakip askerlerini imha etmek için. Aynı zamanda diğer hava birlikleriyle birlikte hücumda da etkilidir.

Oklar: Çok kısa bir zaman içinde düşük güç seviyesindeki kartları etkili olduğu alan içinde imha edebiliyor.

Alev Topu: Etkili olduğu alandaki tüm bina ve askerler hasar veriyor.

Goblinler: Düşman askerlerinin dikkatini dağıtmak için bu hızlı askerleri kullanabilirsiniz. Ayrıca istenirse Mızraklı Goblin ile değiştirebilirsiniz.

Silahşor: Güçlü atışlar yapıyor. Dev ile birleştiğinde Kuleyi çok kolay alabilirsiniz.

Yavru Ejderha: Dayanıklıdır hava ve kara hedeflerine ve karşı etkilidir

Genel Taktik:

Bu Destenin kullanımında iksir ihtiyacımız olacağı için karşıdan gelen saldırıları düşük iksir seviyeli kartlarınızla (Okçular, Oklar, Goblinler ve İskelet Ordusu) savunun

İlk saldırıyı savuşturmak için küçük askerleri kullandıktan sonra İksir Deposunun dolması kısa sürecektir

Hamle yapacağımız zaman eğer elimizde Dev ve Silahşor Destenizde hazırda varsa(Dev Minik Ejderha da olur) kendi kulenizin en gerisinden bırakın onlar köprüye gelene kadar kendi iksiriniz yarıya kadar dolacağı için karşıdaki rakibinize 15 iksir kapasitesinde askerle saldıracağınız için sizin saldırınıza karşı koyması için iksiri yetmeyecektir.

Buradaki önemli nokta rakibin elindeki kartların ne olduğunu saldırı esnasında görmemiz ve gelecek ikinci atak veya saldırı için önlem almamız. Oyun kartlarının (Askerlerin) zayıf ve güçlü yönlerini okuyarak video izleyerek öğrenin 

Bol Şans Selamlar